Setari Cookie-uri

Ce putem face cu femeile care incearca sa ne strice relatia cu persoana iubita?

... fetelor ... ATITA TIMP CIT LE PERMITETI SI ACCEPTATI COMPROMISURI, BARBATII VOSTRI VOR CONTINUA SA CAUTE CEEA CE LE TRECE PRIN MINTE ... daca stiu ca le ''oferiti'' orice doar pentru ca ei sint ''barbati'' atunci tot voi o sa le gasiti tot felul de explicatii idioate ... iar ei vor uita tot mai mult de ce s-au insurat cu voi ... in fond nu i-ati luat cu arcanul de pe strada ... si nici nu i-ati obligat ... CURVARASIA lor va poate procopsi cu foarte multe boli cu transmisie sexuala ... va puteti procopsi, fara sa stiti macar, cu celebrul virus HPV care provoaca cancer de col si care e transmis si prin barbati (care nu prezinta simptome) ... cind o sa incetati sa va priviti ca niste victime si sa va milogiti sa fiti RESPECTATE ca femei ...
marco918
Postat pe 30 Iunie 2009 23:23
De ce multe femei se gandesc cum sa le faca pe plac barbatilor , cum sa ii tina langa ele , ce sa faca pentru a nu fi inselate, se gandesc cum sa isi pastreze o relatie etc? Chiar e atat de important asta? Eu cred ca ar fi mai bine sa ne gasim fiecare o cauza in viata si pentru asta sa traim , pentru asta sa luptam , nu pentru o persoana,care poate fi inlocuita.Oricine poate fi inlocuit,indiferent de amintiri sau clipele petrecute impreuna.Pentru mine,personal,iubirea nu mai conteaza deloc(ma refer la iubirea dintre doi oameni)si cred ca un om isi poate trai viata si fara un partener.Dar poate nu inteleg eu...
RxiRose
Postat pe 10 Septembrie 2009 11:40
De la: RxiRose, la data 2009-09-10 11:40:11De ce multe femei se gandesc cum sa le faca pe plac barbatilor , cum sa ii tina langa ele , ce sa faca pentru a nu fi inselate, se gandesc cum sa isi pastreze o relatie etc? Chiar e atat de important asta? Eu cred ca ar fi mai bine sa ne gasim fiecare o cauza in viata si pentru asta sa traim , pentru asta sa luptam , nu pentru o persoana,care poate fi inlocuita.Oricine poate fi inlocuit,indiferent de amintiri sau clipele petrecute impreuna.Pentru mine,personal,iubirea nu mai conteaza deloc(ma refer la iubirea dintre doi oameni)si cred ca un om isi poate trai viata si fara un partener.Dar poate nu inteleg eu...

sigur ca...isi poate trai viata si fara partener.dar...depinde de la caz la caz. sunt oameni care pot si altii care nu pot. si sigur ca, atunci cand apar niste sentimente, e greu de inlocuit persoana, asa cum schimbi sosetele....sunt sigura ca multi dintre acei barbati care inseala isi iubesc sotiile, dar au fost slabi.....nu s-au putut stapani. si sunt multi care regreta, sunt sigura.
mkdisk
Postat pe 11 Septembrie 2009 13:47
Daca persoana iubita iubeste cu adevarat nu vor reusi ....daca reusesc inseamna ca acea persoana nu a iubit pe deplin
kudika_nikole
Postat pe 15 Ianuarie 2012 19:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pacat de moarte si multa durere.... 230 De la: Sad_soul 31 Mai 2012 19:19
operatii ilegale de intrerupere a sarcinii 29 De la: kudika_nikole 15 Ianuarie 2012 16:59
am pierdut pe cineva drag 30 De la: e_lory_bebelusa 3 Aprilie 2012 22:36
Ajutor 11 De la: kudika_nikole 18 Ianuarie 2012 01:42
intrerupere sarcina bacau !! 5 De la: kudika_nikole 18 Ianuarie 2012 01:41