Setari Cookie-uri

pana unde ai fi dispusa sa mergi pentru un baiat/barbat?

depinde si de barbat acum. sincer,sunt unii care merita sa faci multe pentru ei,iar unii care merita doar..sa nu faci nimic :)) . este normal sa se faca si unele sacrificii intr-o relatie,insa acestea sa fie facute de ambii parteneri.noi nu suntem sexul slab,desi se spune asta.barbatii sunt mult mai slabi decat multe dintre femei in fata greutatilor. oricum,cand facem ceva pentru cineva este important sa nu ne indepartam foarte tare de zona noastra de confort. trebuie sa fim putin egoiste,ca altfel nu se poate. trebuie sa ne cunoastem valoarea. clar!
adriana_gh
Postat pe 7 Septembrie 2009 17:38
Lady gaga, n-am inteles mare lucru din ce ai zis, dar o fi cum zici tu!
Greenie
Postat pe 7 Septembrie 2009 23:08
depinde cum te intelegi cu el,daca te iubeste asa cum sustine,depinde de multe situatii.eu de exemplu am plecat de acasa acum ceva timp pentru a fi cu el..si acum sunt cu el si ne merge fb.la anul ne si casatorim si parinti mei s-au conformat .....deci la mine a meritat...vezi si tu..risca dar sa fie pentru binele tau nu al lui
sahar
Postat pe 14 Noiembrie 2009 18:19
Sant de acord cu tine!Personal tind sa dau atat cat simt ca pot(binenteles,daca se merita).
kudika033765
Postat pe 14 Noiembrie 2009 18:53
fiecare persoana ,fie ea de sex feminin sau masculin intr-o adevarata relatie trebuie sa se implice cat se poate de mult;)astel ar fi armonie si iubire....daca fiecare este indivial ..."chestia"aia nu se mai numeste relatie.....cel mult o pierdere de timp;)
bebelusha69
Postat pe 15 Noiembrie 2009 13:11
unele persoane de aici spun ca merita sa faci totul pentru persoana care face la fel pentru tine;
sunt de acord cu ele, dar am o mica intrebare (sau mai multe):

ce se intampla atunci cand dintr-un motiv sau altul nu vedem faptul ca persoana in cauza face totul pentru noi ?
ce se intampla atunci cand avem asteptari mai mari decat ar trebui ?
ce se intampla atunci cand totul pentru acea persoana nu inseamna totul pentru noi ?

toate astea se intampla des in viata noastra
heretic
Postat pe 19 Noiembrie 2009 12:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Oare ma inseala? 16 De la: kudika098645 11 Aprilie 2010 16:44
hahaha 5 De la: roz5blue6lila7 5 Septembrie 2010 09:48
Ce sa fac???? 23 De la: kudika125148 28 Decembrie 2011 14:17
Alpha male.. 185 De la: Cassey 18 Mai 2009 09:21
Gesturi altruiste ... 8 De la: kudika182637 29 Iunie 2010 14:58