Setari Cookie-uri

EL are 35 de ani, iar eu sunt indragostita de el si muuult mai mica

DoAd
Postat pe 27 Noiembrie 2009 09:06
DoAd
Postat pe 27 Noiembrie 2009 09:09
buna numele meu este katty sunt din cj si am 23 de ani am citit mesajul tau si mi se pare extraordinar de fain / sa stii ca diferenta de varsta nu conteaza iti zic ceva ce am trait si eu si eu am cunoscut un barbat tot asa cum lai cunoscut tu pe M e mai mare dkt mine cu 17 ani si atunci asa gandeam ca si tn ca nu o sa fie serios .dar nu este asa a intalnit in el un barbat extraordinar ,romantic ,atent cu mn si cu experienta adika trecut prin viata si stie cum sa abordeze o problema knd apare si mam mutat la el dupa 3 luni sunt impreuna de 2 ani si maine pe 28 noiembrie ne casatorim! deci dak tu il iubesti si gasesti in el un barbat care te face sa te simti bine si iubita si are grija de tn sa nu crezi ca diferenta de varsta conteaza pt nu e asa!iti doresc sa fii fericita si dak vrei sa mai vb ai id meu katy_y2006@yahoo.com sau tel :0748026622 sincer miar face mare placere sa mai vb pt ca avem amandoua asta in comun ! te puup
kudika084866
Postat pe 27 Noiembrie 2009 12:46
Iulia,stiu care este gandirea la varsta asta,dar cred ma ca barabtii mai ales la vasrta lui stiu sa te invarta pe degete si sa te intoarca astfel incat daca tu ii vei spune grijiile tale te va face sa crezi ca nu e asa si daca ceva rau se intampla va fi vina ta.
si sa aiba un copil de care probabil nu are grija si il vede f rar.Oare cum se simte mama copilului,incearca sa te pui putin in situatia ei.
sincer,parerea mea distreaza te nu te indragosti de el
kudika087312
Postat pe 27 Noiembrie 2009 13:21
greierash_is_back
Postat pe 27 Noiembrie 2009 13:36
De la: Iulia_L_, la data 2009-11-12 22:06:02Buna! sper sa primesc niste raspunsuri care sa ma ajute sa imi lamuresc situatia actuala..
Acum 7 luni l-am cunoscut pe M. Un barbat romantic, inteligent, care a stiut cum sa isi organizeze viata si care este fermecator printr-un usor iz de mister bine gandit.
Suntem din orase diferite, el insa are foarte multe afaceri la mine in oras. Ne-am intalnit intr-o seara si el a insistat sa ne cunoastem mai bine, am iesit doar de 2 ori inainte ca el sa plece toata vara pe litoral la munca.
Dupa 2 luni ne-am intalnit dinou in orasul meu, din intamplare si atunci el mi-a propus destul de sigur pe el si vorbind foarte sincer sa accept invitatia lui si sa merg cateva zile la mare. Nebunia a fost ca am acceptat si dupa 2 saptamani ma astepta in aeroportul din Constanta plin de entuziasm. Am cunoscut in zilele acelea un barbat extrem de pasional si de fermecator, m-am simtit ca o printesa alaturi d el, eram prezentata ca iubita lui la oricine ne iesea in cale. M-am speriat putin de graba cu care au descurs lucrurile si mi-am racit atitudinea fata de el, atunci el s-a suparat si am ajuns inapoi in orasul meu fara a avea un gand ca ar mai putea fi ceva intre noi.
INSA el este acum in orasul meu de cateva saptamani, avand afaceri importante care ii necesita prezenta aici, ne-am intalnit si ne-am comportat ca cei mai indragostiti oameni, sau cel putin asa mi-a dat el de inteles din modul in care ma mangaie, ma saruta si face dragoste cu mine...
PROBLEMA este ca eu nici nu am inca 18 ani, dar o relatie intre noi 2 ar putea starni reactii nu tocmai placute, oricum sincer asta ma intereseaza cel mai putin, mama stie de el, prietenii apropiati de asemenea si nu ma judeca, imi doresc doar binele! Eu incep sa ma indragostesc de M., si acest lucru ma sperie deoarece are o cu totul altfel experienta de viata, este "trecut prin toate" ca sa zic asa si nu stiu ce l-ar putea face sa inceapa o relatie adevarata si sincera cu mine...ma sperie gandul ca sunt doar o tipa cu care el poate sa isi petreaca putinul timp liber, o tipa la care vorbele lui frumoase chiar functioneaza si care ii cedeaza in brate fara a putea sau a vrea sa spuna NU... CE VREA DE LA MINE???!!



Stii, in viata poti sa formulezi o multime de intrebari la o singura problema.
Cred ca intrebarea majora este CE VREI TU DE LA EL????Daca esti sincera cu tine o sa raspunzi la ea si lucrul cel mai important este sa actionezi in consecinta.

Parerea mea :
Sincer cred ca pentru tine nu va fi decat o experienta.Nu cred ca o astfel de relatie are viitor.Iti place pentru ca esti la inceputul unei relatii cu un barbat care tie ti se pare matur.Din punctul meu de vedere el nu este matur decat sexual, stiind faptul ca la 30-35 de ani barbatii sunt la apogeul dezvoltarii lor sexuale. Lui ii place pentru ca tu esti o fata tanara si ce poate fi mai excitant pentru un barbat matur decat o fata la 18 ani?
Dar se poate sa ma si insel .........
ebebebeb
Postat pe 30 Noiembrie 2009 10:11
...si nu ti-o zi cu rautate, dar te-ai gandit vreo clipa la faptul ca el...plin de bani, destept, frumos...cariere..etc ar putea sa aiba cam ce ar vrea?te-ai gandit ca ar putea sa iasa spre exemplu, intr-o seara cu prieteii in club si sa "agate" alta mai buna?(fiind in situatia ta, tocmai am patit-o aseara)te-ai gandit ca poate el nu are niciun plan de viitor cu privire la voi doi spre deosebire de tine?te-ai gadit ca pt el poate fi decat un joc si o ocupatie a timpului liber in orasul tau?? ca si tine, si eu am avut parte de clipe de neuitat alaturi de el, si hai sa recunoastem, suntem femei, deci punem suflet. ei nu! mie mi-a pus un mare semn de intrebare in momentul in care mi-a zis"nici nu mai stiu cum e sa tii la cineva. de ce nu-ti gasesti pe altul de barsta ta tot cu bani si masini(ca sa dai bine intr-un x6)?" sunt convinsa ca al tau si al meu traieste cu impresia ca stam cu ei pt bani si "sa dam bine in masina" asa ca suntem decat o joaca. Eu am incercat sa ies din acest joc dar deja nu mai pot pt ca tin la el si sunt convinsa ca si u tii la el si nu ai mai putea renunta la el...gandeste-te la situatia in care te aflii, gandestete inainte sa faci un pas care ar putea fi prea mare pt tine si prea mic pt el..;)
kudika086485
Postat pe 12 Decembrie 2009 19:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum iubesti? 27 De la: yumalai 19 Iulie 2009 11:31
??? 40 De la: Barbie30_ 22 Decembrie 2010 08:53
ce parere aveti despre relatii cu barbati insurati? 48 De la: ioanna22 10 Octombrie 2010 00:12
CE AR TREBUIE SA ALEG? 14 De la: Artemis25 23 Mai 2009 17:09
Putin ajutor? 12 De la: simonycik 24 Septembrie 2009 14:20