Setari Cookie-uri

ea "capricorn" el "rac"

cum se intelege o femeie capricorn cu un barbat rac?
audrey
Postat pe 29 Septembrie 2008 13:39
cica destul de bine...numa ca ea e cam rece pt sensibilul rac...ambii sunt familisti convinsi, insa ea, capricoarna, este si foarte avida de a face cariera. eu sunt capricoarna, iubitul meu este rac, suntem impreuna de 3 ani si nu ne vom desparti. eu apreciez la el faptul ca este sincer (nu ma minte absolut niciodata ), fidel (ii ofer eu tot ceea ce are nevoie :P in conceptia lui, el ar insela numa daca nu ar primi ceea ce ar dori, iar atunci ar cauta in alta parte, moment care nu se poate numi chiar inselat, fiindca cu mine nu ar face respectivul lucru-te doare capul nu ?! :)) ) casnicia poate fi trainica, ea semn de pamant, el de apa...e ok :)
ah, si noi ne mai certam, el e pres visator, iar eu prea realista, eu incerc sa ma impun, el nu accepta...chestii de-astea :P
bafta cu racusorul tau ! :) (daca mai e :P)

Lydiah
Postat pe 1 Octombrie 2008 23:01
Eu sunt capricorn, prietenul meu e rac. Imi place relatia mea si nu cred ca as renunta la prietenul meu pentru nimic in lume. Chiar daca uneori e posesiv, imi ofera un sentiment de siguranta.
onutzu
Postat pe 25 Octombrie 2008 16:44
multumesc pt raspuns...ms pt urari! racusorul meu cu siguranta mai exista...si mie imi place k imi da un sentiment de siguranta si protectie desi e cam visator cateodata...in rest, aceleasi lucruri ca mai sus... pup
audrey
Postat pe 4 Decembrie 2008 22:48
Dragele mele! Noi Racii asa suntem.Visatori,melancolici,cateodata traim in trecut, (ceea ce ptr.mine este ff dureros),etc.etc,.Suntem sensibili,optimisti,mereu cu zambetul pe buze.
kudika_973046
Postat pe 30 August 2015 09:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O sagetatoare cam atipica 19 De la: _dulcik_ 7 Martie 2009 16:09
femeia leu-barbatul peste 26 De la: gabi_kapa 27 Septembrie 2012 19:32
eu balanta-el pesti 13 De la: pechocha 15 Martie 2010 11:13
relatie la distanta.credeti in asta? 49 De la: bvlante 23 Septembrie 2010 08:37
oare sa ma despart de el?? 8 De la: artafengshui 24 Iulie 2010 09:14