Setari Cookie-uri

Ce e de facut cand iubitul tau nu se simte 'bun la pat'?

Hmmm...iata ce idee buna! trebuie sa recunosc ca intr-o lume a vitezei e greu sa gasesti solutii adaptate pt a rezolva o situatie, pt simplu fapt ca nu ai timp sa gandesti...cel putin aici asa e...NY e ca un mare musuroi, vei vedea mereu o agitatie continua si e destul de stresant sistemul, de aceea cateodata uit sa stau de vb cu mine si sa gasesc sol potrivita. multumesc Leo, am mai auzit de Tantra si poate chiar va functiona pt noi, sunt sigura ca exista solutii dar noi nu avem timp sa le gasim cand pam se invarte atat de rpd... stiu ca tantra e in 'trend' printre starurile de la Hollywood insa pt noi ceilalti it's smth harder to achieve, but not impossible
anemma2002
Postat pe 29 Mai 2010 17:50
Gata?Atat poti?Ma asteptat la mai mult din partea unei dezinhibate ca tine stimabil-o!Nu stiu zau a cui exprimare a fost mai de mahala,a mea,sau a ta!Cei cu spirit de observatie si cu ceva materie cenusie pot face singuri diferenta!Daca tu ai calitati morale,eu ma spanzur de clanta usii chirurgului tau inhibat din pricina imensei tale increderi si dezinhibare! Nu e treaba ta zdreamt-o de ce mi-am lasat eu sotul,cum de altfel nu e treaba ta cat de mare are scula iubitul meu cel tanar(sau te-ai da o tura in barci cu el?iti curg balele,a?mai ales ca ai auzit ca e al naibi de bun in pat! )Prostanac,nu e ma draga,nu e chirurg,e drept,dar stie sa faca banii usor si mai are timp si de mine,nu ma neglijeaza,nu-mi da ocazii sa ma plang de el pe forumuri!Tot ce am aberat a fost bataie de joc dezmatat-o!Da,ma repet,mi-am batut joc de tine si chiar mi-a placut!Habar nu ai ce vrei si habar nu ai ce cauti ,dar ai incredere si esti dezinhibata!Da-te dracu de jeg uman ce esti ca nu ma impresioneaza nimic din ce spui ,esti NULA,sau pielea p...,alege intre astea doua ca amandoua te caracterizeaza perfect!Sa-mi fut una,daca tu ai facut Facultatea de Medicina eu sunt Papa Pius de la Roma,da na,aici poti spune ca esti printesa Daiana,ca mai sunt care te-or crede ce sa zic,sunt destui ca tine!

Riscul tembel-o,riscul ca ai sa gasesti ca mine de fiecare data cand ai sa intrii pe un forum sa te dai mare scula in bascula,ca vezi tu,e normal sa spuna cine vrea ce vrea atat timp cat de prosti nu ducem lipsa,ba chiar striga la coltul strazilor!ACCEPTA CA TE-AI FACUT DE RAS LA PROPRIU SI EJECT!



COMENTURILE MELE SUNT DE ASA NATURA DOAR CAND PROSTIA AFISATA DEPASESTE LIMITA BUNULUI SIMT,PE CARE EU O POT ACCEPTA SI PESTE CARE DIN PACATE NU POT TRECE!LASA-I FUTACIOAS-O PE CEI CARE AU CU ADEVARAT PROBLEME SA INTRE AICI SI SA CEARA PARERI,CA SUNT DESTUI CAPABILI CARE POT OFERII INDRUMARE SAU MACAR O VB BUNA!INSA DIN PRICINA ASTORA CA TINE SE" INHIBA"(CA TOT ITI PLACE TIE MULT CUVANTUL ASTA,TOT LA FACULTATE L-AI INVATAT?)UITE,ASTAZI CITEAM DESPRE O TANARA VIITOARE MAMICA,CARE SE AFLA IN IMPAS,AM APRECIAT INCURAJARILE CELOR CE AU COMENTAT SI AM ZAMBIT SATISFACUTA CA INCA PE LANGA ATAT DE MULTE STRICATE SI JAVRE MAI EXISTA OAMENI DE BINE.CINSTE VOUA DRAGELE MELE!

Auzi la tine,ce subiect de discutie,esti jalnica mai,jalnica!Spune-i chirurgului sa te poarte putin pe la doctori,ca esti cu capul rau de tot!Nu cred ca mai ai sanse sa-ti revii dar merita sa incerci,cine stie,mai ales ca vrei sa faci copii(doamne fereste)
Adellin
Postat pe 29 Mai 2010 17:55
"Draga dark eye,neste lamaie ceva?Ca la cata greata ai pe tine tare mi-e frica sa nu vomiti pana faci POC! Stai pe faza,urmeaza episodul doi din telenovela:"Nu ma simt bun la pat dar te vreau de sotie!" Ce-mi place!!!!
Adellin
Postat pe 29 Mai 2010 18:10
De la: eternity, la data 2010-05-29 17:19:22"vesnico"

Tu nu ai murit fat-o? In puii mei,incep sa nu ma mai asculte spiritele
Era tot la misto fata.Mai,tu si prietenele tale cred ca din cauza crizei asteia aveti mintile constipate,nu mai reusiti sa scoateti mai nimic pe gura,tot ce imprastiati sunt fecale,si pute ba frate de te trazneste!Jur!
Adellin
Postat pe 29 Mai 2010 18:15
hahahahhahahahah
serios draga? de la petrosani vine mirosul
nu suporti sa nu ai ultimul cuvant, nu? de-aia postezi cu disperare. taratura draga, nici nu ma mai deranjez sa-ti citesc agramatismele !!!!! si stii cum e, cel mai destept cedeaza
anemma2002
Postat pe 29 Mai 2010 18:32
De la: anemma2002, la data 2010-05-29 18:32:13hahahahhahahahah
serios draga? de la petrosani vine mirosul
nu suporti sa nu ai ultimul cuvant, nu? de-aia postezi cu disperare. taratura draga, nici nu ma mai deranjez sa-ti citesc agramatismele !!!!! si stii cum e, cel mai destept cedeaza

Ce sa zici si tu saraca de tine,la cat esti de complexata si speriata ca nici p... nu te mai vrea in scurt timp,ca doar acolo excelezi,uite,eu las de la mine si te fericesc,ca-mi starnisi mila,sincer...du-te cu Dzeu!Si pe viitor fi mai atenta cand incerci sa te dai mare,ca nu toti sunt prosti si-ti inghit gogosile,mai sunt si carora le fac sinapse cave neuroni prin tartacuta(o dau cu tine in termeni deastia ca esti "medicinata" )Bine ca nu e cazul tau e altceva,dar nu te descuraja,incearca si da-te cu capul de pereti,la 12 ore,pe stomacul gol,poate reusesti sa-ti trezesti singurul neuron ce ti-a mai ramas(in letargie evident) dupa partidele incendiare in care ai consumat TOTUL! "Succesuri!"
Adellin
Postat pe 29 Mai 2010 18:58
Draga mea in pat nu se fac performante ,in pat faci dragoste te darauiest,te simti desavarsita...mai ai de invatat dragostea nu e un sport se simte se traieste ,iti infloresc toate celulele la atingera lui sau al ei ...Succes!!!
himerra
Postat pe 29 Mai 2010 19:04
De la: anemma2002, la data 2010-05-29 18:32:13hahahahhahahahah
serios draga? de la petrosani vine mirosul
nu suporti sa nu ai ultimul cuvant, nu? de-aia postezi cu disperare. taratura draga, nici nu ma mai deranjez sa-ti citesc agramatismele !!!!! si stii cum e, cel mai destept cedeaza

sunteti ridicole incetati ca prea va ies pe gura....creierii
YullyNar3
Postat pe 29 Mai 2010 19:36
De la: Adellin, la data 2010-05-29 18:58:25
De la: anemma2002, la data 2010-05-29 18:32:13hahahahhahahahah
serios draga? de la petrosani vine mirosul
nu suporti sa nu ai ultimul cuvant, nu? de-aia postezi cu disperare. taratura draga, nici nu ma mai deranjez sa-ti citesc agramatismele !!!!! si stii cum e, cel mai destept cedeaza

Ce sa zici si tu saraca de tine,la cat esti de complexata si speriata ca nici p... nu te mai vrea in scurt timp,ca doar acolo excelezi,uite,eu las de la mine si te fericesc,ca-mi starnisi mila,sincer...du-te cu Dzeu!Si pe viitor fi mai atenta cand incerci sa te dai mare,ca nu toti sunt prosti si-ti inghit gogosile,mai sunt si carora le fac sinapse cave neuroni prin tartacuta(o dau cu tine in termeni deastia ca esti "medicinata" )Bine ca nu e cazul tau e altceva,dar nu te descuraja,incearca si da-te cu capul de pereti,la 12 ore,pe stomacul gol,poate reusesti sa-ti trezesti singurul neuron ce ti-a mai ramas(in letargie evident) dupa partidele incendiare in care ai consumat TOTUL! "Succesuri!"

pacat ca exista multe ca tine pe lumea asta...mare pacat
YullyNar3
Postat pe 29 Mai 2010 19:38
Sunteti jalnice ! Va credeti foarte scolite dar in realitate amandoua faceti greseli gramaticale elementare. Pacat de anii pierduti pe bancile scolii. Pentru voi nu au fost decat pierdere de vreme, pentru ca nu v-ati ales cu absolut nimic! Poate doar v-ati imbogatit numai experienta sexuala!!!!
Nu ati facut altceva pana acuma decat sa scoateti la iveala mizeria ce zace in voi. Sa va fie rusine pentru cuvintele "murdare" pe care le-ati afisat in fata noastra!!! Nici unul dintre noi, ceilalti, nu suntem obligati sa citim reamarcile voastre rautaciose. Daca aveati chef de cearta trebuia sa va gasiti un alt loc, nu aici . Ma mir ca pana acuma nu au intervenit administratorii site-ului si sa va "blocheze "pe amandoua. Sper totusi, sa se autosesizeze si sa va ..."elimine"! Sunteti doar "o rusine a societatii" indiferent in care parte a lumii ati trai!!! RUSINE!!!!!!!!!!!!
kudika009952
Postat pe 29 Mai 2010 19:45
De la: kudika009952, la data 2010-05-29 19:45:53Sunteti jalnice ! Va credeti foarte scolite dar in realitate amandoua faceti greseli gramaticale elementare. Pacat de anii pierduti pe bancile scolii. Pentru voi nu au fost decat pierdere de vreme, pentru ca nu v-ati ales cu absolut nimic! Poate doar v-ati imbogatit numai experienta sexuala!!!!
Nu ati facut altceva pana acuma decat sa scoateti la iveala mizeria ce zace in voi. Sa va fie rusine pentru cuvintele "murdare" pe care le-ati afisat in fata noastra!!! Nici unul dintre noi, ceilalti, nu suntem obligati sa citim reamarcile voastre rautaciose. Daca aveati chef de cearta trebuia sa va gasiti un alt loc, nu aici . Ma mir ca pana acuma nu au intervenit administratorii site-ului si sa va "blocheze "pe amandoua. Sper totusi, sa se autosesizeze si sa va ..."elimine"! Sunteti doar "o rusine a societatii" indiferent in care parte a lumii ati trai!!! RUSINE!!!!!!!!!!!!

Mai draga kudika...952,cred ca ar trebui sa-ti ceri scuze,asta din mai multe motive.In primul rand;nu m-am laudat ca as fi o "scolita",iar la scoala,drept sa spun,pe vremea mea nu se facea educatie sexuala,asa ca ... Daca in noi este mizerie,in tine ce e draga?(ia reciteste-ti textul)Nu am facut nimic de care sa-mi fie rusine,am fost ironica si deliberat am lasat lucrurile sa degenereze,fiindca imi place,obiectii?Pai nu esti obligata mai scolita ce esti si manierata ce esti tu sa citesti ce posteaza toata lumea,nu-ti place,clic si gata.Remarci rautacioase?La adresa cui fata?Tu nu vezi ca bati campii?"Polemica" a fost intre mine si inca vreo trei,daca nu ma insel,nu am jignit majoritatea si nu am generalizat nimic,dar daca tu te simti in vreun fel lezata,nu e vina mea papusa,inseamna ca sti tu ce sti!Ma "desteapta" care esti tu,eu imi spun parerile liber,ma doare-n talpa de la papuci de simandicoase ca tine care abia stiu sa se semneze dar fac pe lupul moralist!Atat timp cat am ce sa spu, spun ,chiar daca deranjeaza.Rusine a societatii?Bai fata dar ce profunda esti,de unde esti mai,ca tot uit?Ia fa tu un dus rece si lasa abureala ca nu te prinde postura asta de atotstiutoare,sincer.Habar nu ai cine sunt,cum sunt cu adevarat si-ti permiti sa fi atat de transanta?Esti tare mai,tare nesimtita vream sa zic!In privinta eliminarii...unii mai citesc regulamente(eu am facut-o),vezi-ti de treaba,la vara are sa-ti fie cald si hai pa ca am pierdut prea mult timp cu "domnia"ta;preferam episodul doi cu duduia sexoasa,ca parca sincer,e mai spirituala decat tine Si acum ca sa te copiez...RUSINEEEEEEEEE!!!!(SA-TI FIE )
Adellin
Postat pe 29 Mai 2010 20:29
De la: himerra, la data 2010-05-29 19:04:17Draga mea in pat nu se fac performante ,in pat faci dragoste te darauiest,te simti desavarsita...mai ai de invatat dragostea nu e un sport se simte se traieste ,iti infloresc toate celulele la atingera lui sau al ei ...Succes!!![/qu

Uite in sfarsit o persoana inteligenata,cerebrala,verticala.Felicitarile mele!Un raspuns concret,complet!

Vezi mai Kudika...952?Asta inseamna sa fi destept,sa treci cu vederea ce nu zideste,nu te intereseaza si sa fi subiectiv,ca de asta ai intrat aici,nu?Sau lucrezi la politie si e defect profesional stilul tau de a te baga unde nu-ti fierbe oala?
Adellin
Postat pe 29 Mai 2010 20:36
De la: Adellin, la data 2010-05-29 20:36:30
De la: himerra, la data 2010-05-29 19:04:17Draga mea in pat nu se fac performante ,in pat faci dragoste te darauiest,te simti desavarsita...mai ai de invatat dragostea nu e un sport se simte se traieste ,iti infloresc toate celulele la atingera lui sau al ei ...Succes!!![/qu

Uite in sfarsit o persoana inteligenata,cerebrala,verticala.Felicitarile mele!Un raspuns concret,complet!

Vezi mai Kudika...952?Asta inseamna sa fi destept,sa treci cu vederea ce nu zideste,nu te intereseaza si sa fi subiectiv,ca de asta ai intrat aici,nu?Sau lucrezi la politie si e defect profesional stilul tau de a te baga unde nu-ti fierbe oala?


:))))) mersi de show... mi te imaginez ca pe o persoana cu suflet mic mic si negru ca taciunele... sorry... ma bag si eu aiurea, doar ca sa-ti spun ca emani ff multa rautate..
mihablonda
Postat pe 29 Mai 2010 21:14
De la: mihablonda, la data 2010-05-29 21:14:14
De la: Adellin, la data 2010-05-29 20:36:30
De la: himerra, la data 2010-05-29 19:04:17Draga mea in pat nu se fac performante ,in pat faci dragoste te darauiest,te simti desavarsita...mai ai de invatat dragostea nu e un sport se simte se traieste ,iti infloresc toate celulele la atingera lui sau al ei ...Succes!!![/qu

Uite in sfarsit o persoana inteligenata,cerebrala,verticala.Felicitarile mele!Un raspuns concret,complet!

Vezi mai Kudika...952?Asta inseamna sa fi destept,sa treci cu vederea ce nu zideste,nu te intereseaza si sa fi subiectiv,ca de asta ai intrat aici,nu?Sau lucrezi la politie si e defect profesional stilul tau de a te baga unde nu-ti fierbe oala?


:))))) mersi de show... mi te imaginez ca pe o persoana cu suflet mic mic si negru ca taciunele... sorry... ma bag si eu aiurea, doar ca sa-ti spun ca emani ff multa rautate..


Aparentele inseala draga mea!Multumesc din suflet pentru sinceritate si crede-ma pe cuvant,imi place sa iau lucrurile in ras si sa ironizez situatii penibile si ridicole(acum spune tu,dar fi corecta te rog,e un subiect de discutat aici cel postat de naravasa cu pricina?Nu trebuie sa-mi raspunzi,e retoric ;) ),cu riscul de a lasa impresia ca sunt de calitate indoielnica!Sufletul meu e ok,poate mult mai luminos si mai incapator decat a multora care se ascund in spatele unor cuvinte pompoase doar de dragul de a lasa impresia de om cult!Daca vrei sa te convingi,iti dau cu drag posibilitatea de a ma cunoaste,asa cum sunt de fapt,in toate zilele vietii mele!...Stima!
Adellin
Postat pe 29 Mai 2010 22:12
Vroiam sa imi cer scuze pt polemicile cu Adellin, dar sincer nu trebuie sa cititi daca nu vreti si nu sunteti obligati, exista o multime de alte subiecte pe kudika, iar daca va credeti mai buni veniti voi cu subiecte noi. oricum, nu am nimic cu nimeni de aici, dar f sincer, nu trebuie sa ne ''citim'' sau sa ne suportam!!!! unele discutii mai degenereaza dar si ce? poate fi fun si chiar poti invata ceva si din replici mai rautacioase :)
anemma2002
Postat pe 29 Mai 2010 22:15
De la: anemma2002, la data 2010-05-29 22:15:09Vroiam sa imi cer scuze pt polemicile cu Adellin, dar sincer nu trebuie sa cititi daca nu vreti si nu sunteti obligati, exista o multime de alte subiecte pe kudika, iar daca va credeti mai buni veniti voi cu subiecte noi. oricum, nu am nimic cu nimeni de aici, dar f sincer, nu trebuie sa ne ''citim'' sau sa ne suportam!!!! unele discutii mai degenereaza dar si ce? poate fi fun si chiar poti invata ceva si din replici mai rautacioase :)

daca o ti tot asa am sa vin la nunta ta chiar si in America fata!Vezi ca se poate? Bravo,un raspuns pe cinste!
Adellin
Postat pe 29 Mai 2010 22:25
Hmmm..sincer , desi am jucat rolul unor muieri isterice dintr-o telenovela, replicile au fost bune, amuzante si chiar am invatat ceva din toata polemica asta. imi cer scuze ca am exagerat cu injuraturile, acum cei care citesc aici pot vedea o pov tragica cu final fericit. c s mai zic, sa dea Domnu' sa fim sanatosi si s ne iasa fumurile din cap (recunosc, le am si eu) , prefer oamenii directi care spun lucrurilor p nume, am vazut ca esti dracoasa si nu m-am lasat nici eu, dar am admirat o parte din critica ta. nu e o linguseala pt k nu am nimic d castigat, dar stii cum e, d la iubire la ura e doar un pas, deci poate fi si invers e o dif de 10 ani intre noi si ti-am citit postarile, esti directa si deloc proasta sau altceva, din nou scuze si da... putem dicuta cu nunta , aici e obiceiul sa povestesti cum ai cunoscut mirii knd tii un toast, tu ai putea sa expui f amuzant toata pov asta. inca nu imi vine s cred, m-am purtat ca un copil scuze si take care, o s mai vb noi
anemma2002
Postat pe 29 Mai 2010 23:06
Crede-ma pe cuvant ca nu am fost suparata pe tine nici macar un minut!Am citit replicile tale impreuna cu fiul meu si ne-am amuzat(jur ca i-am spus copilului:mama,nu vb ea,vb gura fara ea,nu e dracu asa negru cum pare)!Nici de data asta nu m-am inselat Vis-avis de poveste...pt nunta ma refer....as putea sa umblu putin la scenariu?Nu de alta dar iti respect viitorul sot,doar pt ca stiu ce inseamna munca titanica pe care o duce pt asi atinge telurile,si as vrea sa il binedispun in adevaratul sens al cuvantului ;)!Ok,acum hai sa te imbratisez si sa-ti doresc sa fi fericita,sa ai grija de tine si de dl viitor chirurg!Asa,sa nu uit,te rog,fa-mi o favoare,pe viitor cand ai sa mai deschizi vreun topic,gandeste-te ca pot fi si eu acolo(sau alti ca mine),si asteapta-te la caterinca,da-o in mama ei de viata ca merita din plin sa o luam in ras,nu crezi?Sa auzim de bine!
Adellin
Postat pe 29 Mai 2010 23:21
Si eu zic ca merita. o viata avem si e frumoasa, cu bune cu rele, ai un baiat frumos si mare deja si nici tu nu arati prea rau imi pare rau ca te-am judecat si imi pare bine k ai cedat si ai spus si ceva de bine, eu sunt mai tanara si mai incapatanata, e dif d 10 ani intre noi, peste cei 10 ani mai discutam, atunci sigur voi avea maturitatea necesara. invatam din greseli, esti ADEVARATA, femeie! imi place
p.s. daca ceilalti sunt intrigati de impacarea noastra subita, fratilor, se poate sa fii cu capul in nori sau nebun si apoi sa-ti dai pur si simplu seama ca ai gresit si sa-ti para si rau k te-a luat gura p dinainte si ai judecat p altii fara s t uiti mai intai la tine! m-am luminat, sper sa raman asa. multam, Adellin
anemma2002
Postat pe 30 Mai 2010 00:02
buuuuuueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyyyyyy...........ma uitam la voi si nu puteam crede ca asta vreti sa faceti aici!!
asteptam totusi...finalul!!.....adelina....crede-o si pe ea...ca mai are putin...si se face ea mare!!
oricum...ma bucur ca v-ati potolit!!...e de bine!!...felicitari!!
eu_ovidiu
Postat pe 30 Mai 2010 00:13
Tu nu ai murit fat-o? In puii mei,incep sa nu ma mai asculte spiritele
Era tot la misto fata.Mai,tu si prietenele tale cred ca din cauza crizei asteia aveti mintile constipate,nu mai reusiti sa scoateti mai nimic pe gura,tot ce imprastiati sunt fecale,si pute ba frate de te trazneste!Jur!



"fato"
eternity
Postat pe 30 Mai 2010 03:27
De la: Adellin, la data 2010-05-28 17:32:28 Asa,da,nu mai,acum stau eu deasupra,plimba-ti mana pe coapsele mele,hmmm,nu-i asa ca sunt minunata?Ce zici?Cum sunt sanii mei?Nu acum,lasa asta acum,ma misc eu,aaaaaaaasa,vezi ca nu e greu?.......ORGASM......(aproximativ 3 minute dar rezultatul e )
Eu am zis tot timpul ca femeile "destepte"sunt bune in pat,dar frate,daca sunt destepte sunt si echilibrate Lasa omu sa-si faca "treaba",sa se simta si el "barbat"ca pt tine,adevaraciune-o,oricum nu e o problema ca-s trei sau treizeci de minute de frecus!
"..... am incercat sa-l conving ca ma face fericita si nu am ce sa-i reprosez, mai ales ca eu sunt una dintre femeile care are orgasm de iecare data si deci sunt f multumita "...na drace,asta mi-a placut,sa moara mamadar da bine cu chestia asta in coada..." Am incercat totul si poate l-am speriat si simte ca nu poate tine pasul cu mine, pt ca eu sunt o pers dezinhibata si plina de incredere"
Concluzie:Nu nea omu te face fericita,TU te faci fericita ,si daca ai incercat TOTUL ,e normal sa se simta neputincios ca nu ar mai avea cu ce sa vina nou,sa te "surprinda" Acum ma scuzati putin,merg sa-mi tai neste vene pe lung,ca-mi crapa capu...offffffffffff!
kudika060417_capricorn
Postat pe 30 Mai 2010 07:00
Dar in cit termina in 3 min si jumate !!/ era o gluma , poate probelema vine de la amindoi sau poate ca iel isi doreste alte performante pe care a auzit , daca tut te simti bine e ok aratai ca intradevar te simti bine nu io spune , poate asta il face sa se simta altfel , incerca sa intri in mintea lui nu incerca sa ii lauzi performantele ca la un sportiv , ....daca este ok intre voi si el tot are probleme insemna ca el doreste altceva , sau poate face comparatii?? . cu respect Nik !!
kudika095712
Postat pe 30 Mai 2010 07:41
De la: eternity, la data 2010-05-30 03:27:46Tu nu ai murit fat-o? In puii mei,incep sa nu ma mai asculte spiritele
Era tot la misto fata.Mai,tu si prietenele tale cred ca din cauza crizei asteia aveti mintile constipate,nu mai reusiti sa scoateti mai nimic pe gura,tot ce imprastiati sunt fecale,si pute ba frate de te trazneste!Jur!



"fato"


Vrei sa-mi demonstrezi ceva anume?Aaaaa,lipseste cratima,lasa fata ca tu ai inteles si asa,sau nu?Ca doar cam pana acolo bati tu,cam pana la cratima Si cum e vremea in Bucucresti?Cald a?Hai,fa o plimbare,papa o inghetata si lasa oamenii mari sa-si vada de ale lor,cu sau fara cratime!Ok?
Adellin
Postat pe 30 Mai 2010 08:14
Oh My God:) Scrieti un roman, ar avea vanzare super mare.Pacat ca 80% din populatia Romaniei e ca voi.Vai de capul vostru.Respirati aerul degeaba.Mai bine mergeti si cititi o carte ca sunteti mai castigate.
Pentru fata cu probeme, try Tracey Cox e foarte buna tipa in ceea ce face, are si o emisiune pe tema pe care ai deschis-o. Iar pentru fata cu nume de baiat, serios, invata sa scrii ca te faci de rusine iubire.
Nu le luati ca pe niste rautati, pur si simplu intelegeti ca trebui sa ne desteptam cu totii si sa incercam sa ii ajutam si pe altii sa faca la fel. Good, mi-am irosit suficient timp citind si raspunzand.Ma duc sa fac ceva relevant. Spor cu educatia!
E13ktra
Postat pe 30 Mai 2010 11:45
Pt E13ktra....desteapt-o care esti tu desteapta,citit-o care esti tu citita si asta care le ai cu scrisul corect..." pur si simplu intelegeti ca trebui sa ne desteptam cu totii ..."tu ai tastat asta? hmmm,eroare,esti absorbita de propriati imbecilitate incat nu intelegi ca orice schimbare incepe cu NOI,vrei sa revolutionezi oaresce,pai incepe prin a te destepta tu mai "framoasa care esti tu framoasa"(ce ma stiu vere)si vad ca desi citesti mult(scz,ce citesti?),faci greseli Un sfat?Fa ceva relevant,MATURIZEAZA-TE,esti penibila!Bati forumurile ca sa ce?Sa pescuiesti greselile de ortografie a majoritatii asteia izbitoare de 80% si sa incerci,ca de fapt asta faci,incerci,sa te dai rotunda ca te sti scrie corect?
Mi-ai vizitat profilul ca sa vezi ce?Pai nu mai bine mai citesti ceva?De ce nu incerci "Capra cu trei iezi",eu zic ca e ideala pt tine si morala e,ca e frate Apropo's,vis-a-vis de cum ai inceput;nu crezi ca dadea mai bine in romana decat in engleza?Sau ai vrut sa evidentiezi ca te sti si in alte limbi?Brava fata,da-i cu limba in ce vrei tu,ca eu ma simt al dracu de bine asa cum sunt,mediocra,facand misto de cretine ca tine carora le e jena sa se identifice cu romanii nostri fie ei chiar si limitati!...next!
Adellin
Postat pe 30 Mai 2010 12:06
hei poate ai scapat ceva... te-ai gandit k poate tu nu il satisfaci pe el si nu il faci fericit in pat???
tigruaik
Postat pe 30 Mai 2010 12:15
hei...nu stiu daca te mai intereseaza parerile altora de pe acest forum, din moment ce nimeni nu s-a gandit sa te ajute pana acum ci numai sa te judece dupa niste principii ce nu au legatura cu logica si bunul simt (mai degraba invidie prosteasca si pareri de bunica needucata).
nu stiu daca iti pot oferi un sfat valabil, dar in locul tau, eu as renunta la discutiile foarte deschise despre faptul ca el nu este multumit de el insusi, sau ca nu are incredere in el, din moment ce pana acum nu au dat roade.
mai degraba as incerca sa il fac sa se simta bine ...subtil, introducand o lauda intr-o discutie oarecare, sau o comparatie (fericita pentru el, desigur, chiar daca asta inseamna ca trebuie sa exagerezi un pic).
daca este nevoie, mai lasa-l si pe el sa preia controlul in "pat", mai des decat o facea inainte cel putin pana isi cladeste increderea asta de care are nevoie....explica-i ca sexual, cu el te simti implinita si fericita, si ca cel mai frumos moment din viata ta este atunci cand faceti sex pentru ca apropierea dintre voi este atunci minunata...
apoi....incearca sa nu ii mai povestesti de fosti, sau cel putin, sa nu ii lauzi niciodata in fata lui.
incearca sa il lasi sa conduca o vreme si viata voastra de cuplu....(?)
e clar insa ca o sa dureze o vreme pana isi cladeste increderea asta in el, de care aveti amandoi nevoie sa fiti fericiti....prin urmare...rabdare!
demoniahedone
Postat pe 30 Mai 2010 12:19
Cred ca ar trebui sa incetati,e pacat,sunteti ridicole!Sunteti adulte sau niste pustoaice de 16ani?
aruall
Postat pe 30 Mai 2010 12:24
De la: aruall, la data 2010-05-30 12:24:53Cred ca ar trebui sa incetati,e pacat,sunteti ridicole!Sunteti adulte sau niste pustoaice de 16ani?


Draga mea,eu am invatat la scoala elementara,ca doar aia am frecventat-o,ca daca esti "intrebat" nu se cade sa nu raspunzi,asa cum sti,dar sa raspunzi omului,sa nu-l lasi sa creda ca esti needucat,nu se cade!Asa ca,desi cu niste destui ani in carca(dar cu un suflet de 20 de ani,hai nu chiar 16),consider ca frumos si bine e sa le raspund astora ce ma tot deranjeaza cu observatii cretine de altfel!Sa ai o zi minunata si multumesc oarecum de grija manifestata!
Adellin
Postat pe 30 Mai 2010 12:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
2000 km intre noi :( 3 De la: ingerash_tau_micutz 10 Ianuarie 2009 20:20
imi vreau iubirea inapoi!!!! 7 De la: anda_a 10 Noiembrie 2009 23:42
Destinul ne refuza? 31 De la: lilu_67 3 August 2011 11:55
Va rog frumos ajutati-ma! 17 De la: scumpikairina 12 Septembrie 2010 13:11
Incercari in zadar! 12 De la: cristinxxx 7 August 2010 13:35