Setari Cookie-uri

mesaje fara rost de la asa zisi oameni

se pare ca deranjez foarte tare pe aici si exista cite o relicva uitata de vremuri ce se reactiveaza singura in inertia sortii.niciodata nu am dat nume dar o anume rebeca D ma acuza ca sint ingimfata ,ca de ce mai scriu pe forum si nu renunt,ca ma dau mare traind in Franta si gramatica am invatat-o in romanica.dar draga interlocutoare eu am o gramatica mai buna decit a ta si in plus cred ca esti frustata si invidioasa pe ce am eu.munceste draga sa ai si tu care e problema ta??????????,s-au poate faci parte din categoria femei usoare si nu ti-au placut comentariile mele de la confesiuni???? care este problema ta ??????,daca ai tupeu discuta pe topic cu mine in vazul tuturor.oricum nu va fac placerea sa dispar .....................ha ha ha

Postat pe 20 Mai 2008 23:14
mai nou i-mi spui scumpa rebeca ca te amenint

cu prietenele si nu sint in stare sa ma apar........;de cine?????????? de tine???????, fetito nu detin adevarul absolut dar constat ca ai imense probleme.nu mai scrie pe privat daca ai tupeu scrie pe topic sa vada lumea ce hram porti.nu-ti raspund la jigniri deoarece nu ma pot cobori la nivelul tau si chiar i-ti ofer o consultatie gratuita deoarece observ ca ai nevoie.

Postat pe 20 Mai 2008 23:19
bravo,france,nu lua in seama toate vorbele aruncate in vant,faci bine ceea ce faci,deci continua!
sonia111222
Postat pe 20 Mai 2008 23:21
Nu ma deranjezi!!!!!!! Cum iti permiti sa ma insulti fara sa ma cunosti??????? M-ai facut usoara, ratata, invidioasa, 'frumos' caracter, n-am ce zice. Daca eram invidioasa, ma luam de tine demult. Nu mi-a placut ca nu ti-ai respectat cuvantul cand ai spus ca nu mai pui comentarii. Nu te-a fortat nimeni, tu ai promis. Era frumos sa iti respecti cuvantul! Si conteaza ce spui si cum spui. Nu ma deranjeaza ca traiesti in F, dar gramatica se invata in clasele primare, gimnaziu, nu la 30 de ani! Ai facut scoala acolo sau cum? De ce nu as avea si eu dreptul la opinie sau adevarul suprem il detii doar TU???? Numai tu ai voie sa comentezi, noi nu avem 'voie'?

Postat pe 20 Mai 2008 23:23
evident ca ai voie sa comentezi rebeca,chair e de apreciat ca vrei sa comentezi...dar ce anume ca nu imi amintesc sa se fii deschis vreun topic referitor la gramtica,aaa si apoi fato draga sa te vad pe tine vorbind si scriind corect romaneste dupa numai 6 luni petrecute in alta tara unde trebuie sa vorbesti si sa gandesti in limba acelei tari(fetele care au fost plecate si mai sunt inca plecate stiu despre ce anume vorbesc) si in plus ....sta in firea femeii sa se razgandeasca ,asta e o zicala romaneasca....apropos france,pune cateva din mesajele de pe privat pe topic sa ne dam si noi cu parerea (ca mor de curiozitate )doar e permis,nu???
dandanaua_reloaded
Postat pe 20 Mai 2008 23:30
aoleu pai mi-a sarit mustarul si le-am sters.........doamne promit ca le pastrez si sigur devin subiectul unei carti.mai rebeca draga mea nimeni nu te obliga fato sa citesci ce postez dar bag seama ca alta e cauza si substratul.oricum nu sint singura care uneori ma exprim anagramat dar eu pic cu tronc unora si altora.

Postat pe 20 Mai 2008 23:39
si inca ceva rebeca draga daca tot comentezi ca de ai voie fao cu rost nu aiurea in tramvai.poate ne prezinti si noua postarile tale de pe forum sa-ti admiram desteptaciunea si inteligenta de care dai dovada.

Postat pe 20 Mai 2008 23:42
ups iar am facut greseli!veniti profilor ca aveti treaba!

Postat pe 20 Mai 2008 23:43
Stii care e faza? Nu cred ca ai sters mesajele, numai ca nu existau jigniri reale in ele, deci nu ma puteai 'dobori' cu ele. Si tot nu inteleg de ce ma insulti tu pe mine in halul asta? Nu sunt nici frustrata, nici invidioasa, nici relicva, nici imorala. Nu ma cunosti si nu e ok sa te exprimi asa.

Postat pe 20 Mai 2008 23:44
fato tu chiar ai o problema si vad ca nu esti singura dar ce dracu au toti dezaxatii asa drag de mine sa-mi scrie mesaje care daca nu sint de corectie sint de amor.chiar asa fatala sint de am ajuns femeile sa MA VREA IN PATUL LOR .apoi vine unul si altul cu fel si fel de aberatii gramaticale cu tine in frunte ca esti ultima pe ziua de azi sper.chiar te rog daca ai coloana vertebrala sa copiezi mesajul tau pe care l-ai trimis pentru mine si apoi raspunsul meu catre tine sa vedem ce zic judecatorii este normal???????????????

Postat pe 20 Mai 2008 23:50
scuze vad ca tu ai trimis trei mesaje nu unul...........doamne mare ti-e imparatia si se mai gindesc unii ca nu pot traii din cauza mea!

Postat pe 20 Mai 2008 23:52
oricum mintea ta elevata si vasta ta cultura ma depasesc si nu pot face singura fata atacurilor deoarece prietenele mele dorm la ora asta si bine fac decit sa se impunga cu inteligenta in faza avansata.

Postat pe 20 Mai 2008 23:54
Eu sunt frustrata??? De ce? Tu te iei de mine pt. ca mi-am spus o parere, nu am aruncat cu piatra! Daca iti trimit mai multi mesaje, de ce m-ai ales pe mine sa ma dai 'exemplu' de dezaxata?? Ti s-a pus pata pe mine sau ce?

Postat pe 20 Mai 2008 23:55
stii treaba cu picatura???? tu esti aia.hai copiaza mesajele ce mai astepti?????????eu oricum te las sa te certi singura ca miine mai si muncesc (asa in franceza)deci ma duc la culcare si ai timp sa reflectezi pina maine la ce ai scris .

Postat pe 20 Mai 2008 23:59
rebeca daca iti spuneai o parere era drept sa ti-o spui in fata tuturor adica aici pe forum asa cum a ales france sa o faca ,cum de altfel o facem majoritatea care postam aici ,nu ne omoram pe privat cu a ne face proaste una pe alta nici in ale gramaticii nici in alte argumente si cred ca daca ai fii citit postarile fetelor ai fii vazut ca se zgandaresc una pe alta pe forum nu pe mesaje private....deci repet ceea ce a spus france,"fi barbata" si pune mesajele aici sa vedem si noi despre ce e vorba. france iti aduci aminte de broscutza????tot asa a scos si din mine untul dar cel putin fata aia a facut-o pe forum nu pe mesaje private....rusinica rusinica rusinica....
dandanaua_reloaded
Postat pe 21 Mai 2008 00:01
TU ai datoria de a face mesajele publice pt. ca tu sustii ca ar contine jigniri. De ce as tine eu mesaje in care ma faci ratata, frustrata, imorala, relicva, etc?? NU te-am jignit. Si noi muncim, nu esti singura, sa stii. Daca ai fi corecta, ai da pe forum toate mesajele, dar ma indoiesc ca se va intampla asta. Nu m-am certat, mi-am spus o parere sau e site-ul tau personal si dictezi tu? Spune, draga, asa sa iesim de pe el sa nu te mai incomodam. Ca doar TU ai dreptul sa dai sfaturi, pareri, doar TU contezi?!

Postat pe 21 Mai 2008 00:04
Draga Ema, nu am pus sb. pe forum pt. ca nu am vrut sa o umilesc, sa ii atrag atentia in public asupra greselilor ei.

Postat pe 21 Mai 2008 00:06
se vede ema ca avem nevoie de o colectie de carapace........;;pentru unii ce nu au simtul raspunderii! dar pe cuvint ca i-ti sare mustarul cind vezi ca unul si altul scriu tot felul de timpenii.acum ea este ultima pe ziua de astazi dar cine a pus-o sa se abereze pe privat fara sa aiba curajul sa posteze direct pe forum.numai oamenii lasi se comporta asa.

Postat pe 21 Mai 2008 00:08
hai ca sa gasit doctorita docenta sa ne corecteze.multumim draga mea ca nu stiu ce ne-am fi facut fara tine.poate esti fiica nelegitima a lui raposatul PRUTEANU.sa stii ca ne umplii viata cu postarile tale pline de inteligenta si nu pot fi decit recunoscatoare.pacat ca i-ti lipseste curajul!este ca nu te asteptai sa te dau in vileag???????,oricum nu mai mintii ca i-ti creste nasul.

Postat pe 21 Mai 2008 00:12
Iar ma insulti. Repet, nu am pus pe forum pt. a nu te face sa te simti prost, nu din lasitate. Stii ceva? Oricum as fi procedat, te-ai fi suparat. Daca iti ziceam pe forum, pretextai ca sunt nesimtita, asa sunt lasa. Nu pot fi perfecta ca tine, asta e. Nu inteleg ce vrei de la mine de insisti atat? Ti-am dat un sfat: sa fii mai atenta la scris si cu astta basta. Dar, tu nu contenesti, o tii una si buna. Ce vrei tu de la mine?

Postat pe 21 Mai 2008 00:14
la final vreau sa stii ca nici de nebuna nu dispar din cauza unor destepti ca tine.......noapte buna!

Postat pe 21 Mai 2008 00:15
Tu chiar nu poti sa ii respecti pe cei din jur??? Acum sunt si mincinoasa??? Ce minciuni am spus, draga?? Sau negi ca m-ai facut ratata, frustrata, imorala si cum ti-a venit?

Postat pe 21 Mai 2008 00:17
in cazul in care nu ai fost atenta rebeca....e un subiect cu care ne confruntam cu toatele,adica din cauza grabei scriem cu greseli ,mai sus chiar si mie mi s-a intamplat, de aceea ti-am spus sa ai tupeul sa pui mesajele pe topic,nu cred ca lui france ii e rusine ca a uitat sa scrie corect romaneste pt ca stie ca in esenta ideile sunt cele care conteaza,daca ne-am lua de gramatica si semnatica si alte chestii de genul asta ne-am lasa de scris pe forum,deci ....pune odata mesajele alea pe forum sa avem si noi ce critica.sunt sigura ca france nu se va supara,daca inca nu ti-ai dat seama a deranjat-o faptul ca i-ai scris pe privat nu in vazul tuturor.cum ai reusit sa scri pana acum pe forum , ...fa un copy paste sa ne lamurim si noi...
dandanaua_reloaded
Postat pe 21 Mai 2008 00:17
E datoria EI sa puna mesajele, ea pretinde ca am jignit-o. NU vreau sa dispari, ai inteles gresit. Chiar te rog sa ramai sa ne uimesti in continuare.

Postat pe 21 Mai 2008 00:21
FRANCE, MA DEZAMAGESTI! DE CE ESTI ASA REA?

Postat pe 21 Mai 2008 00:24
rea??? jaiss ,ai cumva impresia ca daca ceva te supara trebuie sa taci si sa inghiti ??in virtutea carui lucru trebuie sa faci asta???.topicul asta e unul ca oricare altul si mi-ar face o deosebita placere sa pun si eu mesajele libidinoase sau cretine pe care l-am primit....doar asa ca variatiune pe aceeasi tema....ceea ce ma deranjeaza pe mine personal si cred ca si pe france este faptul ca aceste mesaje sunt trimise pe privat,consider ca daca cineva are ceva de spus sau de criticat referitor la persoana mea sa o faca public ca doar de aia am intrat pe un forum,nu mi-am facut cont pe kudika sa ma conversez pe privat, sau sa "agat" vreun "smenar" care nu are ce face acasa.cat despre gramatica....sau greseli ....hai sa fim seriosi ...cand valul "emo kids" face valuri si reinventeaza scrierea si limba romana voi va luati de greseli involuntare,spuneti tot ce aveti de spus pe forum acolo unde sunt greseli cu argumente si NU MAI TRIMITETI MESAJE PE PRIVAT!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 21 Mai 2008 00:35
Dar, pt. numele lui Dumnezeu, lamuriti-ma, va rog: cu ce am suparat-o??? Ca am rugat-o sa fie mai atenta la scriere??? Atat. Nu am si eu dreptul la a da un sfat, o parere? E site-ul personal sau cum? Fiecare gandeste altfel. Eu prefer sa mi se atraga atentia in particular, mi se pare INJOSITOR sa ii spun public unei femei de 34 de ani ca... nu scrie corect. Cu ce am gresit?

Postat pe 21 Mai 2008 00:40
daca stai si analizezi..fiecare are dreptatea ei. Asa ca e inutil sa va mai certati, daca va ganditi bine nici nu mai aveti de ce.. deja v-ati spus tot ce ,,credeti,, una despre alta. :)
oana81
Postat pe 21 Mai 2008 00:45
EMA,DA,E RAUTATE SA VORBESTI ASA,SA INSULTI.SUNTEM RELICVE CA NU STAM IN BANCA NOASTRA?AICI E DICTATURA LUI FRANCE?

Postat pe 21 Mai 2008 00:46
public rebeca !!! PUBLIC!!! tocmai pt ca se intampla mult prea des sa primim mesaje de genul asta care te irita pan' la urma. orice ai avea de spus unei persoane care isi exprima parerile in mod liber si accepta criticile si aprecierile in mod public e de prefereat sa i te adresezi tot public....tine efectiv de bun simt.indiferent de critica adusa fa-o in public adica pe forum pt ca orice mesaj privat e luat la modul personal si atunci e suparator.ideea este ca toate gresim si ma repet, daca ai fii citit posturile si ale altor fete probabil ca ar fii trebuit sa le trimiti si lor acelasi mesaj....,de ce nu ai facut-o???de ce i-ai trimis tocmai lui france mesajele de corectie???nu ti se pare logic sa le ia personal odata ce sunt trimise pe privat??? si in plus...a avut curajul sa deschida topicul asta tocmai pt a asculta si alte pareri pt a-ti "da apa la moara" si tie. cum tie ti s-a nazarit sa o corectezi tocmai pe ea tot asa si ei i s-a nazarit sa te dea drept exemplu ..poftim expicatie!? si nu te speria ca tine sunt putine ,mai groaznic e cu cei care trimit mesaje obscene.....deci,asadar si prin urmare,cum ai avut curajul sa scri pe forum acum ,cred ca trebuia sa o faci de la inceput,indiferent de ce aveai de spus ,nu pe mesaje private,tine de bun simt,dar asta e doar parerea mea....si o mica ...chichita de a mea,kudika nu e site privat ,dar tu nu faci diferenta intre mesaj privat si forum.....iar daca tie ti se pare corect sa ti se atraga atentia in particular e problema ta,insa aici nu esti nici la scoala nici intre prieteni adevarati ci doar "prieteni virtuali" oameni pe care nu i-ai vazut in viata ta ,oameni pe care nu ii cunosti nici pe departe decat prin modul cum isi exprima ideile ,daca nu esti in stare sa vezi dincolo de greselile ortografice,dincolo de cuvinte,sa vezi persoana care se ascunde in spatele cuvintelor,mi e pare mai corect ca orice ai avea de spus sa o faci pe forum,tocmai pt a nu da nastere la astfel de dispute.
dandanaua_reloaded
Postat pe 21 Mai 2008 00:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
4 trucuri de a scapa d timiditate 3 De la: rashela 8 Mai 2011 16:49
Fantome, spirite sau praf ?!! 1 De la: diana1981 3 Septembrie 2010 17:46
cum pot citi un mesaj . 2 De la: greierash_is_back 31 Decembrie 2009 17:10
bataie cu perneeee 15 De la: tanyka_21 25 Aprilie 2012 14:58
Cat de destept credeti ca sunt eu ? 42 De la: Baiat_virgin 10 Mai 2012 17:38