Setari Cookie-uri

Cum se cuceresc barbatii din ziua de azi?

geo un sclav ca tine cine nu si-ar dori??? la cate orgasme literare pe minut esti in stare sa provoci.... ma mir ca mai traiesti...

dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Octombrie 2008 19:39
mai geo, vrei sa-ti spun maxima aia a ministerului sanatatii? cu zaharul , sarea si grasimile?
googoodoll
Postat pe 24 Octombrie 2008 19:40
ema , inca o ciocolata d-asta daca mai pui pe forum, poti face din mine ce vrei....si cum vrei....si cat vrei

Postat pe 24 Octombrie 2008 19:41
De la: googoodoll, la data 2008-10-24 19:40:44mai geo, vrei sa-ti spun maxima aia a ministerului sanatatii? cu zaharul , sarea si grasimile?



excesu' de dulcegarii n-a omorat pe nimeni. inca!!

Postat pe 24 Octombrie 2008 19:42
mai geo nu zi de 2 ori ca vin gramada ....
cat despre ciocolata am dupa mine kandia din aiai alba... si cred ca pe undeva intr-un buzunarel pt situatii de urgenta am o ciocolatica cu rom de la poiana.
asa ca binevoiesc sa o impart cu tine si cea alba si cea neagra.....

dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Octombrie 2008 19:43
mie imi place primola cu frisca.....buunnnnn......dar nu o impart cu nimeni.....

Postat pe 24 Octombrie 2008 20:43
mai nou ati dat-o in ciocolata ?
iris_4_ever
Postat pe 24 Octombrie 2008 20:59
De la: raluka_eleny, la data 2008-10-24 19:09:57
Traducere:
Flori = popcorn ca sa fie mai placut filmul
Ciocolata alba/neagra = bere blonda si bruna
Baieti care sa prefera sa sta in partea dreapta a autovehiculului aliens
Cadouri: eventual dupa ce faci cu o el, sa dispari din peisaj

Hmm...se pare ca ai vazut si tu filmul asta. Oare de ce aveam impresia ca este cu distributie limitata?
Filmul pe care l-am vazut eu era insa un musical. Muzica nu mai stiu exact de cine era compusa, insa tin minte ca era interpretata in mare parte de femei, de opereta chiar, nu prea se intelegea mare lucru.

Barbatii mai pot fi cuceriti si cu o plimbare cu o bicicleta...cu doua randuri de pedale.
jenesaispas
Postat pe 24 Octombrie 2008 21:02
cu 2 pupici pe obrajori................sau un sarut prelung..pasional si lung

Postat pe 24 Octombrie 2008 22:21
un asemenea tratamant ar topii inima unui barbat!! problema e ca el deja se gandeste la urmatoarea miscare. aia din solduri!

Postat pe 24 Octombrie 2008 22:57
inseamna ca il cuceresc....fie si pt un moment....... ..incercam....

Postat pe 24 Octombrie 2008 23:00
mi-e ca vei ramane cu gustul amar al infrangerii

Postat pe 24 Octombrie 2008 23:02
ai dreptate......stau cuminte....

Postat pe 24 Octombrie 2008 23:06
bine ca mi-ati dat o idee fetelor care stie sa cucereasca de adevaratelea inima unui barbat ia spuneti-mi si mie ca m-ati facut curioasa pe bune

Postat pe 25 Octombrie 2008 21:36
dano, mi-e ca stricam topicu', da' nu ma pot abtine.
cu sex oral!!

Postat pe 25 Octombrie 2008 21:58

Postat pe 26 Octombrie 2008 09:37
In linii mari, sa cuceresti un barbat si sa-l si tii langa tine presupune sa-i dai cate putin de toate insa niciodata prea mult. Astfel va fi mereu langa tine, cerand mai mult, niciodata neplictisindu-se, simtind ca-l acaparezi cu totul, simitindu-se incorsetat, etc....dorindu-te tot mai mult.
Vorba aia, cate putin cu lingurita.
Ce ziceti?

Postat pe 26 Octombrie 2008 14:58
Da, da, putin cate putin...
Cati dintre voi stiu reflexul neconditionat al lui Pavlov?
Cica Pavlov continua sa aduca mancare cainelui mult dupa ce acesta din urma murise.
Aveti grija, aceasta cenzurare s-ar putea intoarce intr-o zi impotriva voastra si atunci evident ca veti scrie la topicul "Helppppp, relatia mea este in deriva!".
Eu zic ca daca dai ceva, dai de tot si mult in acelasi timp, nu cu paiul.
jenesaispas
Postat pe 26 Octombrie 2008 15:13
De la: jenesaispas, la data 2008-10-26 15:13:50Da, da, putin cate putin...
Cati dintre voi stiu reflexul neconditionat al lui Pavlov?
Cica Pavlov continua sa aduca mancare cainelui mult dupa ce acesta din urma murise.
Aveti grija, aceasta cenzurare s-ar putea intoarce intr-o zi impotriva voastra si atunci evident ca veti scrie la topicul "Helppppp, relatia mea este in deriva!".
Eu zic ca daca dai ceva, dai de tot si mult in acelasi timp, nu cu paiul.


subscriu ca tare frumos spui....

dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Noiembrie 2008 17:34
in plus, daca tu dai totul, el nu e obligat sa iti dea la fel .
cred ca ideea de baza e sa nu astepti nimic de la el. dai cat doresti , da cat doreste ...
morticia_adams
Postat pe 5 Noiembrie 2008 20:39
n-am perceput acest " a da intro relatie" niciodata ca ceva bun.
inca o expresie care ma face sa savurez din plin epoca " am dat tot".
ce inseamna a da intro relatie? ca sincer , mi-e lucrurile mi-s neclare.

Postat pe 5 Noiembrie 2008 21:09
e doar o forma de a spune... pt fiecare cred ca ins altceva
oricum, una e teoria si alta practica :D
morticia_adams
Postat pe 5 Noiembrie 2008 23:35
eu cred ca depinde de barbat. mie personal imi plac barbatii gen macho ca sa zic asa. tot timpul a functionat la mine comportamentul amical cu barbatul placut. el trebuie s ajoace rolul de cuceritor, nu de cucerit. si asta pentru ca daca ii arati prea mult ca esti interesata de el, cu atat mai repede isi pierde el interesul fata de tine. si asta prematur. simte ca te-a cucerit, ca esti legata de el, si trece mai departe la vanatoare. te trateaza ca pe ceva de sters pe jos. rau, nu?
mai explicit, un comportament amical, cu limite. sigur ca poti sa fii naturala, dar ce inseamna naturala? nu cumva sa ii arati ca-l placi prea mult ca ii usurezi toata treaba.
ii poti da intalnire, asa, ca intre prieteni. ceva de genu' "mi-ar placea sa mai vorbim". el o sa creada ca iti place de el. deci deja se gandeste la ceva cu tine. tu anuleaza-i toate gandurile si comporta-te in continuare ca o amica.
nu-mi sariti in cap....mie-mi iese aproape de fiecare data. si dupa ce "va cucereste"...nu incepeti sa il rasfatati si sa ii faceti pe plac. se va plictisi.

Postat pe 6 Noiembrie 2008 18:50
De la: Iris4ever, la data 2008-09-16 20:28:41Pai ....ia sa vedem , presupunem ca nu mizezi pe naturalete si bagi joculetele alea la inaintare ...il cuceresti prin jocuri si dupa surpriza.,.mai devreme sau mai tarziu tot iti permiti sa fii naturala de fata cu el nu ? si uite asa se despart cuplurile din ziua de azi


Corect. Voiam sa spun si eu ceva in genul asta, dar Iris mi-a citit gandurile.
Imi place foarte mult forumul asta :)
Altfel nu as posta atat
lonely_soul
Postat pe 6 Noiembrie 2008 19:09
si eu sunt de parere ca un barbat trebuie sa aiba rolul de cuceritor si nu de cucerit pentru ca atunci nu va mai fi interesat de acea femeie si va trece la alta vinatoare de fuste eu cel putin nu ii dau atita atentie si nu il las sa fie prea sigur de mine pentru ca atunci ar putea fi prea increzut si sigur de acea relatie asa ca mai bine sa pastram un pic de mister fata de acel partener iar el va dori tot mai mult sa cucereasca o femeie mai misterioasa

Postat pe 7 Noiembrie 2008 19:18
Si probabil ca este bine si sa vaneze, si sa omoare bestiile care ataca tabara.
Ehe..fetelor, s-au schimbat multe in aceasta lume asa-zis moderna. Pana sa ne exprimam sentimentele, cat timp pastram "misterul", s-ar putea sa va spuna mamicile ca v-au gasit un baiat tocmai copt si bun...
jenesaispas
Postat pe 9 Noiembrie 2008 20:57
How to impress a man:
1.Show up naked.
2.Give him food.

Stiu ca e veche,dar ramane de actualitate...
samsonics
Postat pe 10 Noiembrie 2008 19:01
De la: samsonics, la data 2008-11-10 19:01:59 How to impress a man:
1.Show up naked.
2.Give him food.

Stiu ca e veche,dar ramane de actualitate...


Nu uiti si nr 3????

Postat pe 10 Noiembrie 2008 19:04
naturalete, pt ca daca incerci sa pari ceea ce nu esti o sa-l dezamagesti atunci cand i-ti vei arata adevarata fata, nu ne putem preface la infinit, fii tu insati....doar adauga un pic de sex appeal si un loock seducator
PANTERRY
Postat pe 11 Noiembrie 2008 16:50
Hello girls..www.hainutecool.blogspot.com...am mai postat hainute..sunt funny si preturi foarte acesibile..va astept.pups
_madalina_alexandra_
Postat pe 18 Noiembrie 2008 23:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ulei masline aftershave sau easyshave clarins lichidare stoc 1 De la: ocaziebuna 19 August 2010 14:18
Cele 2 intrebari, pe care orice femeie vrea sa le stie despre barbati 279 De la: Enigmaticul 15 Mai 2012 20:33
Ce sa faac??:| 31 De la: georgia600 15 Noiembrie 2010 17:06
help me,please! 15 De la: kudika_nikole 14 Decembrie 2011 19:55
nu e al meu... 44 De la: scorpyoW 16 Ianuarie 2011 18:33