Setari Cookie-uri

Ati flirtat vreodata si apoi ati ramas cu ochii-n soare umiliti

daca a ramas la stadiu de flirt...de ce te simti umilita nu pricep... nu i-ai pus omului lumea la picioare ca sa ti-o dea peste nas... doar umula ta persoana si...el a refuzato- dupa ce probabil a vazut ce poate avea... belele la birou si nu numai.

dandanaua_reloaded
Postat pe 7 Februarie 2009 11:13
Stai linistita, bine ca nu ati petrecut trei zile de amor impreuna si doar a fost un joc frumos de trei zile pe mess. Probabil a vrut sa te incerce sa vada cat esti de serioasa si i a fost frica de indrazneala ta, unii barbati sunt lasi sa stii. Eu te asigur ca ar trebui sa stai linistita, pana la urma au fost niste pareri, daca au fost sau nu adevarate doar tu si el stiti, viata merge inainte, poate ar trebui sa incerci acelasi joc si cu sotul, poate reinvie pasiunea. pup si un week end frumos
lover_woman
Postat pe 7 Februarie 2009 14:53



Ciudata situatie.........naspa de tine,sincer! chiar e de neinteles ....tipul. clar ca ceva s-a intamplat si tu ar trebui sa fii aceea care sa descoperi ce anume......incerca sa-l tratezi cu indiferenta ca si cum nimic nu s-a intamplat intre voi.....si faptul ca ti-ai deschis sufletul catre el sa nu-ti fie rusine de el.....foarte urat din partea lui ca se comporta asa fara nici macar o explicatie... te-ai gandit ca poate nici nu a meritat ?....daca nu ,sa te gandesti acum....rabdare si vei vedea tu cum v-or evolua lucrurile .esti fata mare ,te descurci tu :sml-happy ! sa ne tii la curent cum evolueaza lucrurile.....binenteles daca vrei. pup!
kudika001317
Postat pe 22 Mai 2009 09:31
Flirt pe mess....cu coleg de servici ....Tu nu stii ca nu tre sa filtrezi cu colegii mai ales daca esti si casatorita????????? Na...naspa situatie...parerea mea e ca tipul e nesimtit...
camelusha83
Postat pe 23 Mai 2009 01:34
Stii ceva? Eu cred ca el a pus un pariu cu ceilalti colegi. Pe o sticla de skol sau de bergenbier. Ori sa fi fost un pet de bucegi?
S-ar putea sa o fi si baut-o! Depinde pana unde a mers cu pariul.
Erebus
Postat pe 17 Iunie 2009 12:35
De la: romanticbabe, la data 2008-12-11 17:18:34Mi s-a intamplat un lucru oribil recent. Un coleg de munca a inceput sa flirteze cu mine cu foarte mult tact pe mess acu 3 zile. A reusit sa-mi suceasca mintile cu vorbele lui mieroase si dulci. Parea atat de de treaba si inteligent si perfect. Parca eram in acelasi gand.Vazand ca e atat de pasionat de mine i-am raspuns cu aceeasi moneda. Au fost 3 zile f interesante si placute, stand in acelasi birou si vorbind pe mess non-stop(nu puteam vorbi cu voce tare din cauza colegilor). Insa azi dimineata, nu stiu din ce motive a incetat brusc sa vb cu mine si cand am incercat sa vb pe mes m-a respins politicos dar foarte rece ca si cum nimik nu s-ar fi intamplat si simt ca imi vine sa intru sub pamant de rusine...Eventual sa fug pe alta planeta. Stau si acum cu el fata in fata (birourile ne sunt lipite)si nu vb delok...as vrea sa stiu ce s-a intamplat, de ce si-a schimbat atitudinea atat de brusc. Am incercat sa il intreb discret ce s-a intamplat dar mi-a rasp f rece.
Ma simt oribil fiindca i-am spus lucruri pe care le regret mult acum, incepusem sa-mi deschid sufletul. Cum naiba sa ma mai uit in ochii lui si cum sa mai merg la serviciu.
Mi se face rau numai la gandul ca trebuie sa dau ochii cu el
Dati-mi si voi un sfat....please....

fii indiferenta. ce s-a intamplat s-a intamplat si gata. nu mai poti intoarce timpul.mergi inainte!ori voia numai sa glumeasca si tu ai luat-o prea in serios si s-a speriat ori a pus vreun pariu cu baietii....sau si lui ii place de tine si s-a speriat ca relatia devine serioasa, caz in care a procedat bine.timpul vindeca totul.
mkdisk
Postat pe 6 Iulie 2009 14:21
De la: janyn_19, la data 2009-01-31 00:00:14
De la: Roco, la data 2009-01-30 17:54:58Extraodinar ! N-am mai auzit !
Poti da amanunte?
''EXTRAORDINAR'' este ceea ce simtim unul pt celalat,sentimente cu care nu ne-am mai intalnit pana acum,de o asa intrensitate.Iar de''auzit''.......cu siguranta ai mai auzit,ca n-om fi noi nici primii si nici ultimii.Amanunte prea multe nu voi da,pot sa spun doar ca ne-am jucat cu focul si ne-am cam ars.


idem
lili_r
Postat pe 6 Iulie 2009 20:01
tipul a testat si el apele. poate nu credea ca-i va merge asa bine asa repede si s-a panicat sau n-a avut de la-nceput intentia sa mearga prea departe si acum vrea sa scape de tine. alti colegi n-ai sa flirtezi cu ei? de fata cu el binenteles... pt ca asa poti sa-ti dai seama cum sta treaba. daca flirtezi cu altii si relatia dintre voi devine si mai tensionata e clar ca omu e gelos si vrea mai mult, dar dintr-un motiv sau altul nu poate, nu i se scoala, ejaculeaza precoce, are prietena acasa si de fapt nu vrea s-o insele, etc etc. daca in schimb relatia dintre voi ramane la fel sau se mai relaxeaza e clar ca vroia sa scape de tine si acum zice doamne ajuta ca l-a scapat altul.
DieMann
Postat pe 9 Iulie 2009 16:34
nu faci diferenta dintre flirt si relatie?daca dintr-atat te simti oribil ce ai face daca ai fi avut vreo 10 ani de casnicie si vreo 2 copii si iti intorcea spatele?faci un capat de tara dintr-un fleac.capul sus dragalaso,sunt multi porci pe lumea asta .depinde de tine sa nu te mai aprinzi atat de repede si sa-i lasi sa se joace cu tine.

Postat pe 10 Iulie 2009 11:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
despre scuze patetice si necesitatea de a cunoaste adevarul (si altele) 44 De la: kudika076975 7 Martie 2010 14:17
oare ma iubeste? 30 De la: Kamitzu_15 6 Februarie 2011 21:10
Ajutor cosuri pe fund 20 De la: glitzypinky69 13 Septembrie 2016 16:49
Buna 7 De la: Cristinakitty 4 Ianuarie 2010 05:39
nu inceteaza sa nu mai vorbeasca cu ala cu care m.a inselat.... 12 De la: kudika052198 12 Octombrie 2009 11:18