Setari Cookie-uri

need help :D

Am nevoie de un sfat... De curand am cunoscut un baiat dragut si se pare ca el vrea sa fie mai mult decat un simplu prieten. M-a invitat week-end-ul viitor sa merg cu el in Cluj Napoca (eu locuiesc in Miercurea Ciuc) si nu stiu ce sa fac... Vara trecuta am trecut printr-un divort, desi am doar 23 de ani... Ce ma sfatuiti sa fac?

Postat pe 18 Ianuarie 2010 10:11
NU te AVENTURA, incearca sa il cunosti mai bine
cornelia_leia
Postat pe 18 Ianuarie 2010 10:14
sa nu te mai grabesti ca fata la maritat!
one_size
Postat pe 18 Ianuarie 2010 10:21
da cu banu', poate de data asta e cu noroc
miss_darine
Postat pe 18 Ianuarie 2010 11:27
depinde ce inseamna putin timp; esti deja femeie matura si cred ca poti lua singura aceasta decizie
krystyana84
Postat pe 24 Ianuarie 2010 09:04
daca ai in spate o casnicie ratata nu inseamna ca trebuie sa mergi prin viata uitandu-te mereu in urma. Paseste fara frica, oricum ceea ce trebuie sa se intample se va intampla cu sau fara voia ta.
Tu ce vrei ?? sa mergi ..sau nu. Asta e lucru cel mai important. Si daca nu iese nimic pana la urma...dintr-o aventura nu a murit nimeni pana acum. Sunt lucruri de care iti vei aduce aminte mai tarziu si te vor amuza...fac parte din "plinul " vietii.
69lil
Postat pe 25 Ianuarie 2010 21:28
mai astepta sa-l cunosti mai bine...e clar ca vrea dor s.x
PINKY_INA
Postat pe 26 Ianuarie 2010 04:27
eu una nu cred k toti vor doar sex,si daca vrea fa-l sa vrea si altceva,adica sa isi doreasca sa te cucereasca.eu zic k merita sa incerci,nu poti stii niciodata.bafta!
_EnYa_
Postat pe 26 Ianuarie 2010 16:29
parerea mea sincera este ca daca te duci asa rpd , imediat ce te a invitat te va crede o prada usoara. daca vrei sa afli daca vrea sx spunei ca ai treaba in weekendul ala si ca poate alta data. alta data te va invita iar daca e baiat bun, si daca nu, va considera refuzul ca fiind " nu vreau sa fac sx cu tine obsedatuleee!!! "
tzvetociki
Postat pe 26 Ianuarie 2010 17:22
lasati-ma cu :daca te-a invitat vreau doar sex". eu am plecat cu cineva in primul week-end de cand ne stiam la munte si am avut o relatie frumoasa de 3 ani de zile. nu a vrut doar sex, ci doar sa stam de vorba mai in liniste si sa stam doar noi. asa ca faza ca toti vor doar sex e rasuflata rau. nu s-a intamplat nimic intre noi in acel week-end, doar ne-am plimbat si am stat de vorba. fa ce crezi tu, si pana la urma daca vrea doar sex ce? o sa ai o aventura. nu cred ca te va condamna nimeni. bine-inteles, daca si tu iti doresti. daca nu iti doresti sa ai o relatie/aventura, atunci refuza frumos. si dintr-o aventura poate iesi o relatie frumoasa. actuala mea relatie a inceput ca o aventura si suntem impreuna de 1 an si deja ne facem planuri de viitor. la inceput am discutat si am spus clar ca va fi doar o aventura, sa ne simtim bine amandoi si atat. intre timp ne-am dat seama ca ne indragostim si acum stam impreuna si ne dorim un viitor comun. asa ca nu renunta la aceasta sansa (repet daca iti doresti) doar pentru ca babele te vor barfi. esti tanara si nu are rost sa te legi de trecut. traieste-ti viata asa cum iti doresti. mult succes.
kudika010904
Postat pe 26 Ianuarie 2010 17:34
da tu parca erai cu albanezu......
Shhh
Postat pe 28 Ianuarie 2010 09:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce sfat îmi daþi? 22 De la: biadeia 29 Iunie 2010 16:48
buna 8 De la: kktt 15 Ianuarie 2009 12:44
Posibil HIV ? 5 De la: kudika_982693 14 Martie 2015 14:25
Pierduta in suferinta 8 De la: girisci 21 Ianuarie 2009 12:43
mi-e greu sa fac primul pas 23 De la: krystalalex 22 Aprilie 2011 16:42